Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

YAMAHA MT -09

8 500 ЕУР

Се продава од: Fitim Abazi 21 јул. 22:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Гостивар
Марка
Yamaha
Модел
MT
Yamaha MT-09
21.000km
Quick shifter
Abs
Soft seat and original
Complete rizoma and many more
info:071307306
Fitim Abazi
0038971307306
Leaflet
Кон почеток