Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

YAMAHA DRAGSTAR 1100

6 650 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 03 септ. 00:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Охрид
Марка
Yamaha
Модел
XVS
Yamaha Dragstar XVS 1100 , kako masinski taka i karoseriski vo perfektna sostojba bez zabeleski.Motorot ima Silvertail auspuh i vadi dlabok prekrasen zvuk, so givi akcesoari.Vo cenata e vklucena carina i site troskovi do registracija.Realna kilometraza, proverka kade sakate, moze da se vidi vo sekoe vreme.Vo cenata ima prostor za dogovor samo na lice mesto
Aleksandar
074233045
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации