Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

YAMAHA R1 -04 PERFEKTEN

0 ЕУР

Се продава од: Zoran 04 септ. 12:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Пробиштип
Марка
Yamaha
Модел
YZF
SE PRODAVA ITNO YAMAHA R1 2004.GODINA CENA PO DOGOVOR PERFECTEN
Leaflet
Кон почеток