Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yamaha R6

2 200 ЕУР

Се продава од: Marjanco 28 дек. 20:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Пробиштип
Марка
Yamaha
Модел
YZF
Motorot e vo top sostojba pali vozi registiran na Mk dokumenti pred tri meseci e registriran.

Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme
-Smeneto ulje pred 300km
-Gumi novi
-Prenos dzvedzi i lanec novi
Poveke informacii na telefon 076-370-080
Marjanco
076-370-080
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации