Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Tmax 530 2014

8 000 ЕУР

Се продава од: Shahin 26 јул. 02:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Струга
Марка
Yamaha
Модел
t-max
T-max Tmax 530 2014 servisiran tip top sve servisiran sve do gumica ne treba cent da se vlozuva original bixenon. Se prodava samo za kes bez Nikakva zamena nisto ne prifakam na zamena cenava e 8000€ kes cent podolu. Zelen karton sve do kraj na oktomvri ima. Motorot e vo struga.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации