Објавени: авг. 17 2023 06:38

APRILIA SR 125 2 TACT!!!

ЕУР

Објавени: авг. 17 06:38
Прегледи: 21
Fabricna sostojba
Doneseno od Ch ima kniska
Redovno servisirano ,novi gumi nov akumulator
Pali na kopce i kurbla
Masina 125 kubika 2 taktna
Bez nikakva mana
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
21
071347591

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации