Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Keeway Dragon 250

1 750 ЕУР

Се продава од: Ана 08 септ. 11:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Локација
Битола
Марка
Keeway
Модел
Dragon
Se prodava Keeway Dragon 250 cc
Registriran do 13.06.2018 godina.
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme.
Leaflet
Кон почеток