Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NAJNOVI MODELI 2021 ATV MEGA AKCIJA

5 150 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ALD AUTOMOBILE 26 мар. 20:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

328 Огласи во продавницата

KOMPLET 4 NOVI ALU FELNI BANDAZI 18" MERCEDES 580€ 580 ЕУР
NOVO: SET 4 GUMI 225/40r18 & 2 x 255/35r18 TAURUS 14 560 МКД
SET 4 NOVI LETNI GUMI TRIANGLE 305/35R24 499 ЕУР
AKCIJA SET 4 GUMI 225/55R16 TAURUS 13 799 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Марка
TGB
Модел
Blade
NAJNOVI MODELI 2021 ATV ● LINHAI 500 - 5.150€ ● LINHAI M565i - 6.480€ ● TGB BLADE 600LTX - 8.195€ ● TGB BLADE 1000LTX - 11.780€ ● TELEFON & VIBER 071294000
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000


WhatsApp:
071294000
ALD AUTOMOBILE

ALD AUTOMOBILE

328 Огласи во продавницата
SET 4 LETNI GUMI 195/65R15 WINDFORCE 8.100 MKD 8 100 МКД
Novo Agregat Agrina LT4000 monofazen benzin 16 770 МКД
SET 4 NOVI ALU FELNI 16" ZA VOLKSWAGEN GOLF 4 360 ЕУР
SET 4 ALU FELNI 17" BMW SERIJA 5 E34 E39 E60 E61 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации