Објавени: ноем. 12 2022 05:02

Benelli trk 502

ЕУР

Објавени: ноем. 12 05:02
Прегледи: 444
Benelli Trk 502 kupen od Dynamix Skopje
-aluminiumski kuferi stranicni i centralen
-dopolnitelen goren crash bar
-maglenki
-tool box
-centralen stender nogarki
Redovno servisiran
Pominati 3900 km
Motorot e Bez grebnatinka
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации