Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hamachi XY150 Chopper

700 ЕУР

Се продава од: Angel 08 авг. 00:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Моторцикли
Chopper/Custom
Модел
Hamachi
Моторот е во одлична состојба , има поминато 2290 км , гаражиран цело време , со него следува куферот , и фабричкиот потпирач. Не регистриран .
Можна и замена за 250cc Супер мото , или спорт ,
со моја доплата . Цената не е фиксна .
Кон почеток