Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Aprilia Red Rose 125cc

900 МКД

1 200 МКД

Се продава од: Jelid Денес 11:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Локација
Гостивар
Моторцикли
Chopper/Custom
Марка
Aprilia
Модел
Drug model
Shitet Aprilia Red Rose 125cc 1993 2t.Në gjendje të mire. Prejardhja prej Svicre me Dokumenta MK. Ndrim me Kross 125cc ose Skuter 125cc.
Leaflet
Кон почеток