Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Harley Davidson Rocker C

18 000 ЕУР

Се продава од: Dashi 26 јул. 19:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Дебар
Моторцикли
Chopper/Custom
Модел
Drug model
Motorot ima dodatna oprema nad 10.000$ sve sto e staveno kupeno e vo ovlasten diler na Harley Davidson ,napraven celosen servis vo kraj na avgust 2018g,donesen od Amerika pominati 6500mile so americki tab necarinet ,motorot e vo MK moze da se vidi vo sekoe vreme, vo cenata vkluceni se i dve novi gumi.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации