Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kupuvam Honda CB ili Kawasaki KZ od -70 do -80

Се купува од: Дарко 08 авг. 21:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Моторцикли
Chopper/Custom
Купувам Honda CB или Kawasaki KZ од 1970-ти / 1980-ти со исправна машина. Дајте понуда.
Дарко
070322665
Кон почеток