Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KAWASAKI VULKAN SKORO KAKO NOV

9 000 ЕУР

Се продава од: Jacka 18 ноем. 19:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Куманово
Моторцикли
Chopper/Custom
Марка
Kawasaki
Модел
Drug model
SE PRODAVA MOTOR DOBRO SOCUVAN KAWASAKI VULKAN, CENA PO DOGOVOR, INFORMACII NA TEL 078 824 122 , INFORMACII OD 10 DO 22 CASOT
Jacka
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации