Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yamaha Royal Star

9 900 ЕУР

Се продава од: toti 08 мар. 11:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Моторцикли
Chopper/Custom
Марка
Yamaha
Модел
DragStar
1300 cc
Leaflet
Кон почеток