Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yamaha Virago

3 000 ЕУР

Се продава од: Koce 12 мај 00:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 6.420 МКД / месечно

From
Store
Година
Локација
Битола
Моторцикли
Chopper/Custom
Марка
Yamaha
Модел
Virago
SE PRODAVA MOTOROT VO ODLICNA SOSTOJBA E I E DOSTA ZACUVAN I E REGISTRIRAN
Leaflet
Кон почеток