Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yamaha Virago 250

1 990 ЕУР

Се продава од: Blagoja 25 јун. 15:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Моторцикли
Chopper/Custom
Марка
Yamaha
Модел
Virago
Restavrirana Yamaha virago 250 kaj Oliver vo Dracevo sreduvana se vo mnogu dobra sostojba seuste e so fabrickata boja.Remontirana se novi delovi bandazi ispravani novi gumi amortizeri akumulator tapacirani sedista.... vo motorot se vlozeni mnogu pari .Se prodava mozna zamena za skater do 50 kubika so vasa doplata I kineski vespi nikako vo zamena
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации