Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mondial MH Drift itno

550 ЕУР

Се продава од: Викторија 14 септ. 13:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Неготино
Моторцикли
Друго
Модел
Drug Model
Моторот е 2016 година.
135 кубика.
Моторот е во добра состојба.
Не е регистриран.
Од Прв газда.
Цена 550€ ЦЕНАТА Е ФИКСНА!
Викторија
075330729
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации