Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Motorcikl so full servis Apen 6

300 ЕУР

Се продава од: Jeton.ebibi 14 јан. 01:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Куманово
Моторцикли
Друго
Марка
Aeon
Модел
Cobra
Ima full serivis
Jeton.ebibi
070794900
Leaflet
Кон почеток