Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW S1000rr/Hp4 2014

10 800 ЕУР

Се продава од: Nadi emruli Вчера 18:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Моторцикли
Друго
Марка
BMW
Модел
Drug model
Sale!!!!! BMW Hp4 2014 Per vetem 10800Euro

Fahrwerk mit Dynamic Damping Control DDC.
-Race ABS of IDM-Setting
-Dynamische Traktionskontrolle DTC -Slick“-Modus.
-Launch Control.
-Wheelie- Control.
-Schaltassistent Blipper
-ABS , ESP......Etj Etj Etj

Ki motorin Gjendet n maqedoni esht me letra CH
Per ma shum informata edhe Visita fkate ket person Liridon nr. 0038971722070 ose
0041763802425 Wattsapp
Nadi emruli
+389 71722070
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации