Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ducati Scrambler icon

6 000 ЕУР

Се продава од: Dimitar 31 јул. 17:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 12.840 МКД / месечно

From
Store
Година
Моторцикли
Друго
Марка
Ducati
Модел
Scrambler
5500 km pominato... samo kesh
Dimitar
078497770
Leaflet
Кон почеток