Македонски | Shqip | English |

HONDA SILVERWING 600 CC

Оглас од претпријатие. Се продава од: SKENDEROVSKI 01 јул. 08:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 7.700 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 600 ЕУР

Година: 2002
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Моторцикли : Друго
Марка: Honda
Модел: Drug model
HONDA SILVERWING 600 CC
37 KW / 50 HP
Prva registracija: 2002
Boja :Silver Methalic
Pominati km :26 000 km
Broj na klucevi :2
Нема посетени огласи
Кон почеток