Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ITALJET ROCKET 50CC 4T -19

1 000 ЕУР

Се продава од: Мартин 16 дек. 12:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Локација
Охрид
Моторцикли
Друго
Марка
Italjet
Модел
Dragon
Се продава Скутер 50сс Italjet марка Rocket, четритактен, купен од продавница 26 август 2019 година, направени сите редовни сервиси, поминати 2300 км, прв газда, трајна регистрација, фабрички ауспух ништо не е менвето на него све си е фабричко. Може замена за ATV над 300 кубици и Беверли над 250 кубици со моја доплата
Мартин
070383303
Leaflet
Кон почеток