Македонски | Shqip | English |

PEUGEOT SATELIS

Оглас од претпријатие. Се продава од: SKENDEROVSKI 01 јул. 08:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 10.680 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 990 ЕУР

Година: 2008
Локација: Кисела Вода, Скопjе
Моторцикли : Друго
Марка: Peugeot
Модел: Geopolis
PEUGEOT SATELIS
28 KW / 38 HP
Godina na proizvodstvo:2008
Boja:Crna
Pominati km:9000 km
Нема посетени огласи
Кон почеток