Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Piaggio Beverly350 Sport

4 600 ЕУР

Се продава од: Zs 20 окт. 21:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 9.840 МКД / месечно

From
Store
Година
Моторцикли
Друго
Марка
Piaggio
Модел
Beverly
Prodavam Piaggio Beverly350 Sport Prv sopstvenik.
Motorot e kako od salon ima pominato 4.800 km. ima ASR I ABS
Se prodava so orginalen kufer.
Leaflet
Кон почеток