Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SKYTEAM ACE 17

1 300 ЕУР

Се продава од: saso 23 јун. 12:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 2.780 МКД / месечно

From
Store
Година
Моторцикли
Друго
Марка
Skyteam
Модел
ACE
Skyeam ACE 17 - 125cc, so pominati 500 km .
Leaflet
Кон почеток