Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yamaha TDM 850-09

3 000 ЕУР

Се продава од: Shukrija 29 авг. 17:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Локација
Кичево
Моторцикли
Друго
Марка
Yamaha
Модел
TDM
Se prodava Yamaha TDM 850 vo odlicna sostojba. Redovno e servisiran, ima zelen karton. Vredi da se vidi i proba.
Shukrija
072693818
Leaflet
Кон почеток