Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KTM full Cross

0 МКД

Се продава од: Ermal 05 окт. 07:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Гостивар
Моторцикли
Крос/Ендуро
Марка
KTM
Модел
SX-F
Se prodava Full Cross KTM donesena od Svajcarija.Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации