Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KTM SX-F 450cc

3 600 ЕУР

Се продава од: Nazim Вчера 14:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 7.700 МКД / месечно

From
Store
Година
Моторцикли
Крос/Ендуро
Марка
KTM
Модел
SX-F
Motori eshte ne gjendje te rregullt
Dukumenta nuk ka
(Dukumenti nema)
Leaflet
Кон почеток