Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KAWASAKI CISTO NOV -05

Оглас од претпријатие Се продава од: SLAVE - AUTO AVANGARDE KRIVA PALANKA 29 јул. 08:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Моторцикли
Крос/Ендуро
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Kawasaki
Модел
Drug model
****KAWASAKI 500****
****REGISTRIRAN CELA GODINA
SLAVE - AUTO AVANGARDE KRIVA PALANKA
AUTO PLAC AVANGARDE - DIREKTEN UVOZ NA AVTOMOBILI OD ITALIJA 100% UNIKATI
Посетете ја нашата продавница
UL.VRSHACKA BR.22 Прикажи на мапата
071 225 066
SLAVE - AUTO AVANGARDE KRIVA PALANKA
070 343 044
Leaflet
Кон почеток