Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kawasaki 125

1 250 ЕУР

Се продава од: TETOVO 21 авг. 11:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Моторцикли
Крос/Ендуро
Марка
Kawasaki
Модел
Drug model
Kawasaki 125
Godina 1997
Info: 070572983
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации