Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lifan 125c

450 ЕУР

Се продава од: Igne 12 ноем. 11:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Локација
Неготино
Моторцикли
Крос/Ендуро
Марка
Lifan
Модел
LF
Vo ispravna sostojba
Leaflet
Кон почеток