Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yamaha Tmax500 -08

5 800 ЕУР

Се продава од: zlatko 04 јул. 22:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 12.410 МКД / месечно

From
Store
Година
Моторцикли
Крос/Ендуро
Марка
Yamaha
Модел
V-Max
Pominati 6000
Leaflet
Кон почеток