Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

YAMAHA VO TOP SOSTOJBA

1 200 ЕУР

Се продава од: Dario 07 јан. 19:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Моторцикли
Крос/Ендуро
Марка
Yamaha
Модел
XT
MOTOROT E VO ODLICNA SOSTOJBA NAPRAVEN MU E KOMPLETEN SERVIS MOZE DA SE PROBA VO BILO KOE VREME
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации