Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yamaha yz450f -10

2 650 ЕУР

Се продава од: Angel 18 ноем. 18:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Моторцикли
Крос/Ендуро
Марка
Yamaha
Модел
YZF
Smeneto pred 40 casa klip ventili lanec vo motor i nadvor zapcenici i lanec so novi gumi
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации