Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Yamaha YZF250

2 500 ЕУР

Се продава од: Nikola Nasteski 14 септ. 14:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Кичево
Моторцикли
Крос/Ендуро
Марка
Yamaha
Модел
YZF
Yamaha YZF250 2009
Nikola Nasteski
070651182
Кон почеток