Објавени: окт. 23 2023 04:30

KYMCO Xciting S400

Објавени: окт. 23 04:30
Прегледи: 9
Kymco Xciting 400 S
13.000km pominato
Servisiran
Novi gumo phirelli rosso
Kymco noodoe
Navigacija
Abs
Racna sopiracka
Vizir na podesuvanje
Dva kluca
Led svetla
Led stopovi
Kupen od prv gazda
Bez zameni samo kes
077 579 009
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
9
077579009

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации