Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVI SKUTERI VO GSG

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ГСГ Компани 05 септ. 12:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ГСГ Компани

ГСГ Компани

49 Огласи во продавницата

PROMO CENI NA VELOSIPEDI VIPER VO GSG 0 МКД
NOVI SKUTERI PEDA VO GSG 0 МКД
SKUTER GARELLI GSP50 2T 1 350 ЕУР
PEDA TEK 125 & 250 VO GSG 1 590 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Локација
Неготино
Моторцикли
Скутер
Модел
Drug Model
Вози сега, плаќај на 18 рати ✅

▪️Искористете ја оваа топ летна понуда во
соработка со ИутеКредит и купете скутер
само со лична карта ✅

▪️Гратис кацига ✅
▪️Бесплатна достава до дома ✅
▪️Повелете во нашиот салон и аплицирајте веднаш одобрување за 10 мин ✅

ГСГ Компани
☎️ 075/420-055

facebook : Moto Centar GSG Company
ГСГ Компани
Автосалон "ГСГ Компани" Овластен Дилер за Трактори од програмите на DONGFENG,TAFE,SAME,IMT,LOMBARDINI , и Скутери од марките на HAMACHI,APRILIA,BENELLI,KYMCO,BAOTIAN,HERK,SKYGO,TOMOS ...
Посетете ја нашата продавница
м.тито 123 Прикажи на мапата
075420055
ГСГ Компани
075420055
Leaflet
ГСГ Компани

ГСГ Компани

49 Огласи во продавницата
GERMANSKI VELOSIPEDI CUBE VO GSG 0 МКД
TRAKTORI SAME VRAKANJE NA SREDSTVA DO 100% VO GSG 0 ЕУР
NOVI VIPER VELOSIPEDI VO GSG 9 900 МКД
VELOSIPED VIPER XM-26"NAJPRODAVANIOT 9 900 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации