Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sym Symphony

1 300 ЕУР

Се продава од: Martin 27 авг. 12:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Боја
Црна
Моторцикли
Скутер
Стил на каросерија
Караван
Модел
Drug Model
Se prodava skuter Sym Symphony 125. Motorot e skoro nov so pominati samo 6000 km. Kupen i redovno servisiran vo Dynamix...
Martin 070 448 052
Leaflet
Кон почеток