Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Skuter Hsun 150cc

0 МКД

Се продава од: Nikola 18 авг. 01:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Валандово
Моторцикли
Скутер
Модел
Drug Model
Hsun 150 cc SO DOKUMENTI!!!!!!
NEMA ALANSER
SO NOVI GUMI!!!!!!!
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации