Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vespa Yiying

0 МКД

Се продава од: Zoran ivancev 19 јун. 16:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Струмица
Моторцикли
Скутер
Модел
Yiying
Se prodava vespa 250 kubika telefon 078347271
Zoran ivancev
078347271
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации