Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Aprilia SR Factory

1 200 ЕУР

Се продава од: aprilia 14 фев. 13:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Охрид
Моторцикли
Скутер
Марка
Aprilia
Модел
SR
14000km 50cc vo odlicna sostojba kako nova
gianelli rekord novi gumi mala potrosuvacka
osigurana bez grebnatinka se e ispravno
aprilia
075381022
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации