Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Gillera Runner 200

1 250 ЕУР

Се продава од: Dejan Вчера 15:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Велес
Моторцикли
Скутер
Марка
Gilera
Модел
Runner
dobro socuvan servisiran registriran cela god
Dejan
 
070 275 086
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации