Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HONDA SILVER WING 600CC

0 МКД

Се продава од: xxxc 20 окт. 17:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Велес
Моторцикли
Скутер
Марка
Honda
Модел
Drug model
Se prodava HONDA SILVER WING 600cc 2004 god so vodeno ladenje vo perfektna sostojba spremen za sezona.Cena po dogovor.Tel.za kontakt 071/379-796
Leaflet
Кон почеток