Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Motor Keeway -07

800 ЕУР

Се продава од: Toni 07 мар. 23:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Моторцикли
Скутер
Марка
Keeway
Модел
Drug model
prv gazda, odlichno sochuvan, izminati 12800km
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации