Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KYMCO AGILITY 125cc -09 registriran

1 050 ЕУР

Се продава од: Zoran 13 јан. 13:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Локација
Битола
Моторцикли
Скутер
Марка
Kymco
Модел
Agility
Prodavam KYMCO AGILITY 125cc. 2009god Odlicna sostojba registriran za poveke na tel075352056 zoran.
Leaflet
Кон почеток