Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kymco Agility 300i 3.000 km

4 000 ЕУР

4 490 ЕУР

Се продава од: Marijan 24 септ. 13:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Моторцикли
Скутер
Марка
Kymco
Модел
Agility
Prodavam skuter Kymco Aguility 300i so pominati 3000 km registriran cela godina i montiran kufer Givi B47 BladeTech.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации