Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kymco CK1

Се продава од: samir Денес 15:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Локација
Куманово
Моторцикли
Скутер
Марка
Kymco
Модел
CK1
Se Prodava Kymco S9 Dink 50 kubika
God - 2007, Registriran pali vozi samo
Kumanovo Ime Trajko
Broi Kontakt | 076576500 !

- Cena po dogovor !
Leaflet
Кон почеток