Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KYMCO DOWNTOWN 350i ABS

4 990 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: NOV MODEL DOO 13 јун. 09:16 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
NOV MODEL DOO

NOV MODEL DOO

26 Огласи во продавницата

KYMCO VISAR 50 4T 1 190 ЕУР
KYMCO  CETIRICKL ATV MXU 50 2T 2 490 ЕУР
KYMCO - AGILITY F 50 4T 1 390 ЕУР
XCITING 400i ABS EURO 4 5 790 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Локација
Куманово
Моторцикли
Скутер
Марка
Kymco
Модел
Downtown
Опис:
Поминати 1.000 км: (половен)

Технички податоци:
• мотор: ------------------------------------- 321 ccm / 4-тактен OHC 4V
• макс.сила: -------------------------------- 22/8500 kw/rpm
• ладење: ----------------------------------- водено
• стартување: ------------------------------ алансер
• тежина: ----------------------------------- 179 kg
• резервоар: -------------------------------- 12.5 l
• предна/задна кочница: ----------------- диск ф 260 mm / диск ф 240 mm
• предна/задна гума: --------------------- 120/70-14 • 150/70-13

Стандардна опрема:

• држачи за две кациги сместени во предниот дел под седиштето
• држач за куфер
• странични држачи за раце за совозач
• држач за кеси испод рачки за управување
• аеродинамичен визир за заштита од ветер
• спортско тапацирано седиште со наслон за возач
• LED технологија (диоди) на позиција
• 12V полнач за мобилен телефон
• спортско дизајнирани ретровизори со голема прегледност
• двојно заклучување на седиште со дојава на командна табла
• простор под седиште за сместување на две интегрални кациги
• копче за аблендирање
• копче за 4-ри паркирни жмигавци
• командна табла во спорт изведба со вграден компјутер
• моќен и штедлив 4 – ри вентилски мотор со директно (injection) вбризгување
• преден спортски диск од ф 260 mm
• заден спортски диск од ф 240 mm
• фиока за документи испод рачки за управување
• мултифункционален клуч со двојна заштита на брава од кражба
• четири степени на подесување на предни и задни кочници
• светло за осветлување на багажникот во LED технологија (диоди)
• вграден амортизер за автоматско подигање на седиштето
• странични пространи газишта за нозе за совозач
• штендер со вграден сензор за автоматско гасење на моторот
• двојни задни амортизери со 5 степени на подесување
• преден 14 инчен и заден 13 инчен алуминиумски бандаж
• металик боја
• високо квалитетен ABS состав на сите пластични делови

Обезбедени оригинални резервни делови како и продажно-сервисна мрежа низ цела Македонија

ГАРАНЦИЈА: 2 години ( неограничени километри)

Земја на потекло: TAIWAN

Повеќе информации за моделот на:

• www.kymco.com.mk • www.kymco.com • www.facebook.com/KYMCO Macedonia

Овластен увозник и сервисер:

НОВ МОДЕЛ ДОО
ул.Доне Божинов бр.29 , 1300 Куманово
тел./факс 389(0) 31 418 165
e-mail:[email protected]

Самиот слоган "Better that Best" или во превод "Најдобар од најдобрите" ја покажува целта на KYMCO.
NOV MODEL DOO
071 234 633
NOV MODEL DOO

NOV MODEL DOO

26 Огласи во продавницата
KYMCO AGILITY 16+ 125 2 190 ЕУР
KYMCO AGILITY RS 50 2T 1 590 ЕУР
DOWNTOWN 350i ABS EURO 4 5 790 ЕУР
KYMCO ORIGINALNI REZERVNI DELOVI 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации