Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kymco Downtown 300i

2 600 ЕУР

Се продава од: filip 28 авг. 09:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Моторцикли
Скутер
Марка
Kymco
Модел
Downtown
Motorot e vo odlicna sostojba i servisiran, ne e farban ni pagan. Ima pominati 25.000km realni. Ima fabricki led diodi i ksenon svetla. Bez zameni samo za kes.
Leaflet
Кон почеток